Vybíráme noční košilky

Vybíráme noční košilky s BEXY.cz

Abychom byli naprosto upřímní, neexistuje univerzální návod, jak si správně vybrat sexy košilku. Základní požadavky se vždy odvíjí od přání ženy, která si hodlá košilku zakoupit. Při nakupování je tedy nejlepší volbou zapojit vlastní požadavky a fantazii.

Nicméně je pravdou, že by se dalo zformulovat několik základních pravidel, která by Vám mohla výběr nové košilky značně usnadnit. Tady jsme pro Vás některé rady sepsali!

Při výběru noční košilky je především potřeba brát ohled na Vaše potřeby! Pokud preferujete chladnější materiál, který zároveň vypadá neskutečně sexy, měla byste se poohlédnout po saténové košilce. Je-li Vám ale satén z jakéhokoliv důvodu nepříjemný (například proto, že chladí), měla byste se poohlédnout po košilkách, které jsou z 90% vyrobeny z poliamidu.

Na Vašem vkusu taktéž závisí to, zda-li zvolíte košilku s krajkami či pouze jednobarevné košilky bez ozdob a dalších slušivých doplňků. Pokud chcete košilku pouze na běžné nošení a měla by plnit funkci nočního úboru, doporučujeme zvolit takovou, jejíž délka bude zasahovat až pod kolena. Jednak Vám v ní bude tepleji, jednak nebudete mít pocit, že odhalujete více, než je třeba. Avšak, pokud si sexy košilku kupujete proto, abyste byla pro svého partnera atraktivní a vyzvala ho k „činům“, vřele doporučuje kratší košilku pod zadeček. Tato lechtivá délka Vaše partnera rozhodně nenechá klidným. Pokud ještě k sexy košilce zvolíte sexy punčochy Vaše image nebude mít chybu.

 

erotické košilky

arabia.sk káva arabika predaj