Hollywoodsky úsměv

Toužíte po nádherném bílém úsměvu a nechcete svému stomatologovi platit stovky euro? Máme pro Vás řešení. Zakupte si bělící pásky na zuby značky Crest! Široký výběr produktů značky Crest najdete v internetovém obchodě belici-pasky.com .

Ze široké nabídky produktů si vybere každý, ať je mladý, nebo spíše narozený! Výrobky určené pro domácí bělení zubů od společnosti Crest si našli množství příznivců nejen na Slovensku av Čechách, ale iv mnoha dalších státech Evropy a světa! Dokonce se staly nejoblíbenějšími výrobky s bělícím účinkem v USA! Dosud bylo po celém světě prodáno více než 23 milionů balení těchto výrobků.

Pokud chcete, aby Vaše zuby zůstaly krásné bílé co nejdéle vyhněte se pití nápojů, které způsobují zabarvení zubů, zejména červené víno, černý čaj a káva. Pokud si bez nich neumíte představit svůj den, po každém pití si zuby umyjte.

Bělicí pásky na zuby od Crest pracují na podobném principu jako výrobky, které používají zubní lékaři. Rozdíl je však v ceně! Za balení bělících pásků zaplatíte jen několik stovek korun, na rozdíl od zubaře, kde byste platili několik tisíc korun.

Zubní pásky na domácí bělení zubů doporučuje dokonce i Americká asociace dentistů (American Dental Association) a mnozí zubní lékaři po celém světě. Bělení zubů pomocí přípravku značky Crest je nejen jednoduché a pohodlné, ale i bezpečné.

Díky krásným bílým zubům budete i vy zářit nádherným hollywoodským úsměvem a Vaše sebevědomí bude mnohem vyšší! Už nebudete o krásných zubech jen snít a obdivovat herce a herečky v časopisech a online knihách, takovým úsměvem bude zářit i vy!

arabia.sk káva arabika predaj